همکاری با سازمانها

همکاری با سازمانها

اگر مدیر یک سازمان دولتی و یا یک شرکت خصوصی هستید و یا مسئول خرید یک اداره و یا سازمان هستید و می خواهید کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید؛ فروشگاه اینترنتی لوکس تجهیزات در راستای رضایت هرچه بیشتر شما، امکان همکاری با سازمان‌ها را در پروسه کار خود قرار داده است. این همکاری می تواند  ارسال به سراسر ایران و خرید عمده با بهترین قیمت صورت پذیرد.

خرید عمده

اگر مسئول خرید سازمان و یا شرکتی هستید و قصد خرید عمده دارید؛ لوکس تجهیزات این فرصت را برای شما فراهم می سازد تا با قیمتی بسیار مناسب کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنید. با خرید از لوکس تجهیزات، اصالت و سلامت کالا تضمین خواهد شد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن، محصولات سفارشی خود را دریافت کنید. البته در خرید‌های عمده امکان تعویض و یا بازگشت کالا نیز امکان پذیر خواهد بود.

ارسال به سراسر کشور

لوکس تجهیزات با سیستم توزیع در سراسر کشور این امکان را برای سازمان‌ها و شرکت ها فراهم می سازد  در کمترین زمان ممکن به دست مشتریانشان برساند. کالاهای موجود در لوکس تجهیزات باشد، در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات به دست برندگان خواهد رسید. لوکس تجهیزات با ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم می سازد.

X